Volejte 373 730 950
Po - Pá 10:00-18:00

Blog

Základní rady, motivy nejzajímavějších tetování a tipy na péči o nové i stávající tetování - to vše najdete na našem blogu.

Inspirace pro abstraktní tetování

Inspirace pro abstraktní tetování

Nedávno jsme měli na streamu tatéra Fílu a na jeho obsah nyní navazujeme článkem tematicky doplňujícím styl, kterému se tatéři (nejen naši) věnují.

Tetování a alergie

Tetování a alergie

Největším nebezpečím tetování je přenos infekcí jako hepatitida B nebo C, HIV, různé bakteriální infekce nebo TBC. Proto doporučuji opravdu dbát na správný výběr tetovacího salónu či tatéra a zajímat se také o dodržování pravidel hygieny.

Jak vybrat tatéra a na co si dát pozor

Jak vybrat tatéra a na co si dát pozor

Jedna z nejdůležitějších věcí na tetování je vybrat si to správné tetovací studio, salon, tatéra.

Výběr stylu a motivu tetování

Výběr stylu a motivu tetování

Kde hledat inspiraci, co si vytetovat, aby člověk nelitoval? V první řadě doporučuji prohlédnout si opravdu důkladně nejrůznější styly, které tatéři nabízejí. Jako absolutní zastánce Tattoo komunity procházím pravidelně i historii tetování, možnosti v oblasti zahraničních tatérů, našich tatérů a hledám inspiraci, kde to jen jde.

Traditional new school – Neotraditional

Traditional new school – Neotraditional

Někdy v 70. letech minulého století začal postupným vývojem vznikat styl, který nás odkazuje na starou dobrou školu, avšak s přídavkem nové energie a nápadů. Svěží extravagance se spojila s technikou tradičního amerického tetování s bohatou historií umění a řemesla. Prostě skvělé motivy, nový život přidaný do předmětů a také možnost osobitého přizpůsobení.

Old school traditional tattoo

Old school traditional tattoo

Old school traditional tattoo alias nadčasová tradiční Amerika. Ohraničené motivy bez stínování či snad jen s pouhým náznakem. Zarytá historie, která dýchá přes naši kůži už od 19. století na území Ameriky a Evropy. Je jasné, barevné, nestárnoucí a vždy bude vypadat skvěle. Old School není jenom styl, ale rovnou celé období.

První tetování, aneb co vás čeká a nemine

První tetování, aneb co vás čeká a nemine

Čísla, hvězdy, lapače snů, hodiny, kompasy, ale i jména dětí či aktuálních a bývalých lásek. To jsou asi nejčastější motivy, které si nechávají lidé tetovat. Můžete je mít samosebou taky, ale co zkusit něco jedinečného? Doporučujeme vrhnout se na net, prohlédnout si galerie tetovacích studií, Pinterest i Instagram a zjistit, co byste rádi a v jakém stylu.