Volejte 373 730 950
Po - Pá 10:00-18:00

David Kňourek aka Davetattoo

14. červen 2020

Proč produkt využívám a co se mi na něm líbí?

David Kňourek aka DavetattooDavid Kňourek aka Davetattoo

Na Tattooderm jsem narazil pomocí sociálních sítí a bylo mi nabídnuto ho vyzkoušet. Sečteno podtrženo na celém produktu se mi líbí bezvadná účinnost při hojení, která je pro nás nejdůležitější, a také designové balení.

Mikrorozhovor s tatérem/tatérkou

Jak dlouho tetujete?

Od útlého mládí jsem maloval a v pozdějším věku pak tvořil graffiti. Tetuju cca 2 roky. První rok jsem tetoval doma, jak to klasicky začíná u každého. Začalo to tím, že jsem jeden den seděl doma u televize a řekl si, že si objednám strojek a veškeré věci, co jsou k tomu potřeba. Po roce tetování doma jsem sebral odvahu a řekl si, že je čas se tomu věnovat naplno, odeslal jsem své kérky a kresby do Charakteru v Praze, kde to vyšlo! A tam taky začala moje kariéra “tatéra”. Po roce v Praze, kde jsem určitě získal kupu zkušeností, nových přátel a zajímavých prací, jsem se opět vrátil zpátky domů. Nyní jsem ve studiu s @Lukashtattoo.

Jaké nejzajímavější tetování jste dělal/a?

V mém stylu Black and Grey realism mě baví portréty, ale pokud bych měl vybrat zatím nejzajímavější projekt, tak by to určitě byl rukáv v mafiánském stylu, který dělám mému kamarádovi ????

Odkaz na Instagram/Facebook

Instagram: @_davetattoo_