Volejte 373 730 950
Po - Pá 10:00-18:00

Tomáš Weis - Weis tattoo, Praha

29. červen 2019

Proč produkt využívám a co se mi na něm líbí?

"Já sám s ním mám dobré zkušenosti a proto ho doporučuji i svým klientům. Studoval jsem chemii a proto vím, že díky složení je naprosto vhodný pro hydrataci pokožky a její regeneraci. Tetování se hojí lépe a hlavně lépe vypadá."


Mikrorozhovor s tatérem/tatérkou

Jak dlouho tetujete?

Teď to byl rok. Je to sice krátká doba, ale za ten rok, kdy tetuji od pondělí do neděle jsem potetoval spoustu lidí a vytvořil si početně velkou a hlavně stálou klientelu.

Pořád jsem úplně nenašel styl, kterým se budu ubírat, ale obecně mám rád jemné linie a ty převádím jak do abstrakce, geometrie, mandal, zvířátek, květin, tak i do drobných nápisů.Začátek byl rychlý, po x letech trenování jsem toho měl plné zuby a věnovat se vystudovanému oboru jsem nechtěl. Přihlásil jsem se na kurz a během dokončování jsem po kamarádovi převzal studio, to si poupravil. Začal jsem a do dneška se nezastavil.

Jaké nejzajímavější tetování jste dělal/a?

Do své práce netahám ego a proto některé kérky raději odmítnu, než abych nebyl spokojený a klient taky ne. Dělám rád covery, mám rád volnou ruku - důvěra klienta je prostě základ. Každé tetování může být něčím zajímavé, ale jinak to jsou freehand malůvky, protože to je o úplně jiném vztahu mezi tatérem a klientem.

Odkaz na Instagram/Facebook

Instagram: weis_tattoo